Kategorie
Ogłoszenia

Rocznica powstania Czerwonych

Naszej Czerwonej organizacji mijają właśnie dwa lata działalności! Wciąż jesteśmy jeszcze młodą organizacją, jednak mimo tego mamy czym się pochwalić!

Przez ten czas udało się nam współpracować ze związkami zawodowymi i stowarzyszeniami lokatorskimi  przy akcjach protestacyjnych w całej Polsce. 

Pomogliśmy naszej osobie członkowskiej odzyskać należną wypłatę, której nie chciał oddać kapitalista.

Organizowaliśmy i nadal organizujemy protesty propalestyńskie, które pomagają uświadamiać polskie społeczeństwo w temacie izraelskiego terroru w Palestynie. W tym samym temacie udało nam się także zebrać pieniądze na pomoc humanitarną!

Udało się nam urosnąć w liczbach, podwajając ilość osób członkowskich w stosunku do okresu kiedy się formowaliśmy!

Skąd wzięli się Czerwoni? Wyrośliśmy na rozczarowaniu dwulicowym socjaldemokratycznym establiszmentem Lewicy i ugrzecznianym pod prawicę i liberałów “socjalizmem z miałką twarzą” Polskiej Partii Socjalistycznej. Organizację naszą tworzą ludzie chcący wypełnić próżnię na polskiej scenie politycznej, na której nikt nie reprezentuje interesów ludzi pracujących. Elity finansowe mają już dostatecznie wiele organizacji realizujących ich interesy – pora by pracownicy i pracownice w Polsce zbudowali jedną taką organizację dla siebie!
Jesteśmy świeżą organizacją. Kształcimy własnych działaczy i działaczki. Jesteśmy niezależną organizacją, maszerującą ku dołożeniu swojej cegiełki dla budowy socjalistycznego, antyestabliszmentowego ruchu klasy pracującej. Ty też możesz dołożyć swoją cegiełkę zapisując się do nas! Buduj z nami prawdziwą lewicę – wolną od kłaniania się liberałom, banksterom i czynszojadom! Buduj z nami lewicę pracowniczą!

Czerwoni

Autor: Czerwoni

Czerwoni zrzeszają socjalistów i socjalistki oraz promują socjalizm, feminizm, patriotyzm, antykapitalizm i antyfaszyzm.

Dodaj komentarz