Dołącz do Czerwonych

Zyskaj wpływ na swoje otoczenie

Bierz udział w budowaniu ruchu socjalistycznego w Polsce: organizuj demonstracje i konferencje, pracuj ze związkami zawodowymi i NGO, edukuj się, rozwijaj swoje umiejętności, promuj antyfaszyzm, antykapitalizm i feminizm socjalny!

Zobacz czy jest ci z nami po drodze:

Walka klas jest tylko wtedy, jeśli się bronisz

W obliczu niesprawiedliwości kapitalizmu, walka jest naszą powinnością. Klasy posiadające są zjednoczone w walce o swój interes – bez względu na koszt, który płacimy my.

„Chcę, żeby każda osoba mogła przeżyć swoje życie tak jak tego pragnie, dlatego marzę o systemie, który wyzwoli nas od konieczności codziennej walki o byt a pozwoli oddać się samorealizacji — tym systemem jest socjalizm!”

– tow. Mateusz

Obowiązkiem każdej osoby, której bliska jest myśl socjalistyczna, powinno być organizowanie się. Na każdym kroku widzimy, że wszędzie tam, gdzie pracownicy jednoczą się i działają wspólnie, odnoszą zwycięstwa.

Indywidualizm i internetowy slaktywizm działają w interesie klasy posiadaczy. Ale nic nie przeraża jej tak, jak zorganizowany, skoordynowany i silny ruch pracowniczy.

Twoje miejsce jest wśród swoich

Zapraszamy cię do wspólnego zaangażowania się w walkę o świat dla milionów, nie dla milionerów. Działając z nami weźmiesz udział w organizacji akcji, protestów, konferencji, blokad eksmisji, w tworzeniu prawdziwie niezależnych, socjalistycznych mediów, a także poszerzysz swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną dzięki wewnętrznej edukacji. Będziesz aktywnie walczyć o socjalizm!

„Jestem socjalistą, bo chcę Polski wolnej od podziałów, Polski gdzie ludzie pracy, jak robotnicy i sprzątaczki, nie będą musieli martwić się tym, czy wystarczy im do kolejnej wypłaty. Polski wolnej od kapitalizmu i faszyzmu. Jestem socjalistą, bo sprawiedliwość i równość są dla mnie najważniejsze.”

– tow. Wiktor

Jeśli nasze ideały – socjalizm, wolność, demokracja, równość, wspólnota, patriotyzm, feminizm, antyimperializm, antyfaszyzm i internacjonalizm – są ci bliskie, Twoje miejsce jest wśród Czerwonych!

Dołącz teraz

Nie musisz mieć doświadczenia, ani dogłębnej znajomości dzieł teoretycznych. Zdobędziesz je u nas. W Czerwonych będziesz zmieniać rzeczywistość wraz z ludźmi o podobnych poglądach, których łączy wspólny cel.

Wypełnij formularz poniżej, a my skontaktujemy się z tobą tak szybko, jak to możliwe i powiemy, co dalej.

    Lepszy świat jest możliwy – zbudujmy go więc wspólnie!