Kategorie
Publicystyka

Wszystkich nas nie spalicie

12 lat temu w Lesie Kabackim spalona żywcem została Jolanta Brzeska – lokatorka, liderka Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów, walcząca ze złodziejską, dziką reprywatyzacją.

Swoją odważną postawą i zaangażowaniem naraziła się elitom do tego stopnia, że posunęli się do tak straszliwej zbrodni. Policja i prokuratura natomiast nie zrobiła nic, by jej morderców złapać i osądzić.

Zwykli ludzie muszą cały czas mierzyć się z chciwymi elitami i mafijnym państwem, które zezwala na wyzysk ludzi i mordowanie najgłośniejszych obrońców ich spraw.

Nam, zwykłym ludziom bez wpływów w polityce, prokuraturze i policji, nie pozostaje inna możliwość na obronę swoich praw, jak oddolne organizowanie się i walka o swoje interesy.

Dlatego w rocznicę morderstwa Jolanty Brzeskiej zachęcamy wszystkich do dołączania do lokalnych grup lokatorskich, tworzenia nowych i działania w obronie praw lokatorów!

Czerwoni

Autor: Czerwoni

Czerwoni zrzeszają socjalistów i socjalistki oraz promują socjalizm, feminizm, patriotyzm, antykapitalizm i antyfaszyzm.

Dodaj komentarz